Poszukuję dobrego ortodonty z Krakowa

 • This topic has 9 odpowiedzi, 2 głosy, and was last updated 2 years temu by Oliwia.
Wyświetla 1 wpisów z $
 • Autor
  Wpisy
 • #1829

  Użytkownik
  Keymaster

  Witam,

  chciałabym założyć aparat ortodontyczny i dlatego poszukuję odpowiedniego ortodonty który będzie miał pozytywne rekomendacje innych pacjentów. Chciałabym też poznać Waszą opinię dotyczącą aparatów – czy warto, jakie są koszty, jak należy wtedy dbać o higienę. Będę wdzięczna za każdą wypowiedź.

  #1831

  Joanna
  Gość

  Aparat jest dość wymagający jeżeli chodzi o higienę – można powiedzieć, że szczotkować musisz co chwilę, nitkowanie. Uważaj też co jesz. Do tego nie jest to tania „zabawa”. Z mojej perspektywy oceniam jednak, że warto zainwestować i poświęcić się dla prostych zębów.

  #1832

  Magdalena
  Gość

  Aparat ortodontyczny to dobra sprawa. Musisz jednak mieć dobrego ortodontę – to ważne.

  #1833

  Użytkownik
  Keymaster

  Zdaję sobie sprawę stąd też mój temat 🙂

  #1834

  Joanna
  Gość

  Mogę Ci polecić gabinet dentystyczny Steczko na Krakusów 1C – miał tam leczenie ortodontyczne i jestem bardzo zadowolona.

  #1835

  Użytkownik
  Keymaster

  A jak to kosztowo wygląda?

  #1836

  Joanna
  Gość

  To już bardziej kwestia indywidualna. Przez ten okres prawie dwóch lat musisz liczyć się z tym, że wydasz kilka tysięcy. Nie ma zmiłuj…

  #1837

  Maria
  Gość

  Ja tam w aparat zainwestowałabym nawet jakby kosztował 10 tys zł albo i więcej. Moje ząbki są teraz proste i to się liczy!

  #1838

  Sara
  Gość

  Nie wszystkich stać na takie coś – pamiętaj. W każdym razie leczenie tanie nie jest ale koszty rozkładają się jednak na kilka wizyt – nie musisz płacić tego od razu.

  #1839

  Oliwia
  Gość

  Aparat u mnie zdał egzamin. Trochę wyrzeczeń mnie to kosztowało, pieniążków oczywiście też. Z mojej perspektywy uważam że warto było i dziś był podjęła taką samą decyzję.

Wyświetla 1 wpisów z $

Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.